ÖZ-ŞAN LOJİSTİK

1966 yılında nakliye sektöründe faaliyetini başlatan firmamız 2005 yılında da Öz Şan Lojistik Hizmetleri İnşaat Taahhüt Turizm Ticaret Sanayi Limited Şirketi unvanı ile kurumsallaşmıştır.

Vizyonumuz olan; kalite, güven, müşteri memnuniyeti üzerine kurulan şirketimiz faaliyetlerimizde kuruluşundan itibaren disiplinli, düzenli çalışması ile araç sayısını ve kalitesinin yenilemektedir. Yurtiçinde nakliye yapılan işte malzemenin temini ve alt yapı işlerinde titizlik ve özenle çalışarak projenin zamanın da tamamlanmasını sağlamaktadır.

Öz Şan Lojistik- İnşaat firması olarak bundan sonraki çalışmalarımızda; kendi uzmanlık alanımızdaki işlerde sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübe ile her zaman önceliğimiz işin zamanında teslim edilmesi ve müşteri memnuniyeti olacaktır.

Tüm çalışmalarımızda kendi uzmanlık alanımızdaki sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübe ile müşteri memnuniyetini hedef alan zamanında teslim prensibi ile dönemin ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren projeler üretmek Öz Şan Lojistik- İnşaat’ın misyon anlayışıdır.